درمان لک و جوانسازی پوست

درمان لک و جوانسازی پوست
  • پلینگ شیمیایی

قوی ترین سیستم ضد لک و از بین برنده جای جوش صورت می باشد. در این روش با استفاده از ماده های مخصوص پلینگ که از آلمان می باشد لایه برداری صورت می گیرد. این سیستم تنها شیوه درمانی است که می تواند صورت های دارای فرورفتگی های متعدد (آبله ای) را درمان کند. هم چنین می توان با این سیستم جای اسکار سوختگی در صورت و بدن را درمان کرد، حتی مقاوم ترین لکه ها هم از بین می بردو هر سه هفته تا یک ماه یکبار بسته به نوع ماده انجام می شود.

  • پاکسازی تخصصی و تغذیه پوست

با استفاده از ماسک دست ساز و مواد مخصوص تمام جرم های صورت گرفته می شود و در همان یک جلسه پوست بسیار شفاف، براق و لطیف می شود. در این سیستم با استفاده از لامپ IR تاثیر مواد چند برابر شده است هم چنین در نهایت یک ماسک از مجموع ویتامین های A+E+C+D2+B5 ، كلاژن، الاستین و پایه های آب رسان روی پوست گذاشته می شود که تاثیر باور نکردنی جهت جوان سازی پوست و درمان چروک دارد.

  • مزوتراپی -تغییر سایز موضعی بدن

در این روش با استفاده از یک محلول مخصوص (ساخت کشور انگلستان) و تزریق آن در ناحیه هایی که تجمع چربی دارد می توان در طی سه ماه چربی های موضعی را از بین برد. این نواحی شامل غبغب، پهلوها، شکم، ران و باسن می باشد.

  • PRP

یکی از جدیدترین متد در راستای زیبایی پوست می باشد. در این روش از خود بیمار خون گرفته می شود و سلول های بنیادی و پلاکت را با دستگاه مخصوص جدا نموده و در موضع مناسب تزریق می شود. جهت، چروک و تیرگی زیر چشم، چروک پوست صورت، شفاف سازی و جوان سازی پوست، ریزش مو و تحریک رویش جدید به کار می رود. در این روش هیچ گونه ماده شیمیایی به بدن تزریق نمی شود و تماما از خود شخص می باشد.

 

درمان لک و جوانسازی پوست

ارتباط با ما